2018 metų, gruodžio 10 d.
Nors pasakos prieš miegą skirtos vaikams. Vietoj „Jonukas ir Grytutė“ pabandykite pasimokyti kelias minutes prieš pat patenkant į sapnų karalystę. Miego metu smegenys sustiprina naujus prisiminimus, tad yra didelė tikimybė, kad atsiminsite tai ką studijavote prieš pat užmiegant."#TapkGudresnis"
2018 metų, spalio 16 d.
Kad Jūsų užrašai būtų patrauklūs ir efektingi, svarbios informacijos pabrėžimui naudokite mažiausiai tris spalvas."#TapkGudresnis"
2018 metų, rugpjūčio 07 d.
Vokiečių kalbos žodis „der Kater“
Šiandien mes išmoksime vokiškus žodžius vyriškos lyties katei, pagirioms ir raumenų skausmui po treniruotės apibūdinti."Skaityti toliau..."
2018 metų, gegužės 06 d.
#TapkGudresnis siūlo užsistatyti priminimus, kad nepraleistumėte mokymosi laiko ir laikytumėtės mokymosi plano. "#TapkGudresnis"
2018 metų, vasario 27 d.
Skaitymas gali būti puikus būdas išmokti kalbą, bet nevisuomet lengva, ypač pradedantiesiems, atrasti tekstus, kuriuos būtų paprasta ir įdomu skaityti. Norėtume jums pristatyti lengvai skaitomų vokiškų tekstų šaltinį.
Skaityti toliau
2017 metų, rugpjūčio 21 d.
„Mein Freund“ kuriozai
Der Freund, die Freundin. Draugas (-ė). Paprastas vokiškas žodis, bet galintis sukelti sumaištį. Išsiaiškinkime kodėl ir kaip to išvengti."Skaityti toliau..."
2017 metų, liepos 10 d.
#TapkGudresnis pataria prieš pradedant mokytis apsitvarkyti. Netvarkingoje aplinkoje sunkiau susikoncentruoti. Laikykitės švaros ir mokykitės geriau :) "#TapkGudresnis"
2017 metų, birželio 06 d.
Produktyvios mokymosi programėlės ne tik skatina mokytis daugiau, bet ir efektyviau. ManoVokieciu padės Jums naudingai išnaudoti savo laiką!"#TapkGudresnis"
2017 metų, gegužės 13 d.
10 vokiečių kalbos žodžių, kurių neišmoksite mokykloje
Išmokime keletą išsireiškimų, kurių greičiausiai niekada nemokins Lietuvos mokykloje
"Skaityti toliau..."
2017 metų, balandžio 21 d.
ManoVokieciu šiandien pataria MIEGOKITE. Kas miega ilgai ir ramiai (!), padeda darbuotis smegenims. Mat jei miegodami dar ir palaimingai sapnuojate, jose tuo metu vyksta didelis sujudimas – per dieną sukaupta naudinga informacija keliauja iš trumpalaikės atminties į ilgalaikę, kur viskas tarsi sudėliojama į „lentynėles“. Beje, nėra skirtumo, miegosite šešias ar devynias valandas, – juk kiekvienas organizmas reikalauja nevienodos poilsio trukmės. Svarbiausia, kad iš ryto jaustumėtės pailsėję. Jei šio pojūčio nepatiriate, stenkitės bet kokia kaina pailginti miegui skirtą laiką.