Vokiečių kalbos kursai


2014 metų, gruodžio 15 d.
Įkelta 15 vokiečių kalbos pamoka Wiener Kaffeehäuser. Vienos kavinės. Apie garsiąsias Austrijos kavines, kavinių kultūrą, galybę įvairiausių kavos paruošimo receptų skambiais pavadinimais – šioje pamokoje rasite itin daug koncentruotai pateikiamos informacijos ir ... kiek neįprastos vokiečių kalbos:). Ką gi Lėja ir Bodo skanaus garsiojoje kavinėje ZENTRAL? Sustiprinkite savo gastronomines vokiečių kalbos žinias. Pamokos pabaigoje rasite vieno garsaus austriško deserto – Kaiserschmarrn – receptą. Jis visiškai paprastas kaip ta bandelė už 3 kapeikas ir tuo unikalus.


2014 metų, lapkričio 09 d.
Įkelta 14 vokiečių kalbos pamoka In einer fremden Stadt. Lėja vyksta į Vieną, ji nelabai gerai susigaudo mieste, bet jausis gana saugiai, nes Vienoje gimęs Bodo puikiai pažįsta miestą. Siūlome šiek tiek skaitinių apie gražiąją Vieną, išmokite, kaip paklausti praeivių, jei pasiklydote ar ieškote konkrečiai kokios miesto įžymybės. O gal ir jūsų kas pasiteiraus, kaip kur nueiti, taigi, mokykitės paaiškinti kelią.


2014 metų, rugsėjo 01 d.
Įkelta 13 vokiečių kalbos pamoka Was hast du Freitagabend/am Wochenende vor?. Savaitgaliui į miestą atvyksta Bruno tėvai. Ar jie norės apžiūrėti butą, kuriame gyvena jų sūnus su kitais mums jau pažįstamais „bendrabučiokais“? Jie visi sprendžia dilemą, ar užsuks Bruno tėvai, ar ne? Bet gal geriau nespėlioti, o iš anksto susitvarkius butą tiesiog juos pakviesti tam tikrai valandai išgerti kavos? Gal bus ir lauktuvių iš Šveicarijos? Atvykstantys svečiai Lėjai padeda apsispręsti kitą savaitgalį išvykti pas savo draugą Bodo į Vieną.


2014 metų, rugpjūčio 25 d.
Įkelta 12 vokiečių kalbos pamoka Mein Steckbrief. Trumpos charakteristikos apie save, anketos, apklausos. Ar Lėja ir Sonja mėgsta anketas ir apklausas? Kaip jos save charakterizuoja?
Dar kartą apie asmeninius duomenis, pomėgius – būtent tai, kas mus išskiria iš kitų. Išmoksite suprasti ir užpildyti anketas apie asmenį bei atsakyti į Vokietijos valdininkų jums pateikiamus pagrindinius klausimus.


2014 metų, liepos 17 d.
Įkelta 11 vokiečių kalbos pamoka Gibt es einen Traumjob?. Ar egzistuoja svajonių darbas? Ar Lėja su Bodo patenkinti gydytojo profesija, kurios daug metų jau mokosi, o gal susižavės Australijoje siūlomu svajonių darbu už net 80.000 eurų per pusę metų?
Kiek neįprastai, bet turiningai ir žaismingai pasimokykite dar daugiau profesijų pavadinimų, pasikartokite giminystės ryšių apibūdinimus ar aktyviai prisiminkite ankstesnėse vokieciu24 pamokose jau išmoktą su profesijomis susijusią medžiagą.


2014 metų, birželio 03 d.
Įkelta 10 vokiečių kalbos pamoka Eine Geburtstagsparty – Gimtadienio vakarėlis. Lėjos draugė Sonja ruošiasi pirkti cigarus ar cigariles. Ką ji su jais darys: rūkys pati viena, su draugais ar kažkam dovanos? Į svečius tuščiomis eiti nevalia; pasiūlysime keletą idėjų, ką nusinešti į draugų rengiamą vakarėlį ir kaip kitaip būtų galima prie jo prisidėti.


2014 metų, gegužės 29 d.
Įkelta 9 vokiečių kalbos pamoka Gespräche – Pokalbiai. Apie ką kalbasi viename bute kartu gyvenantys mūsų bičiuliai: apie viską ir apie nieką, apie gyvenimo esmę ir visokius kitus dalykus. Pasiklausykime, ko jie nori, ką jau turi, ko ieško, ką norėtų gauti, su kuo norėtų susitikti.


2014 metų, gegužės 22 d.
Įkelta 8 vokiečių kalbos pamoka 'Mein Arbeitstag und meine Termine'. Mein Arbeitstag und meine Termine – Mano darbo diena ir darbotvarkė. Die Uhrzeit – Laikas (laikrodžio rodomas). Lėjos darbotvarkė gana įtempta – studijos, papildomas darbas ligoninėje, pokalbiai su dėstytojais, užsienio studentais, kiti susitikimai... Paklausykime ir paskaitykime, kaip ji sugeba nuveikti tiek daug darbų. Gal jai padeda tikslus darbų išdėstymas ir vokiška disciplina?


2014 metų, gegužės 14 d.
Įkelta 7 vokiečių kalbos pamoka 'Freizeitaktivitäten'. Freizeitaktivitäten – Laisvalaikio užsiėmimai. Ar įtemptai studijuojantys Lėja ir jos draugas Bodo, o taip pat ir kartu gyvenantys Lėjos draugai „bendrabučiokai“ Sonja, Niklas ir Bruno nors kiek turi laisvo laiko? Kaip paprastai laisvalaikį leidžia vokiečiai? Pasyviai ant sofos prieš televizorių ar aktyviai sportuodami, keliaudami, muzikuodami?


2014 metų, gegužės 06 d.
Įkelta 6 vokiečių kalbos pamoka 'Die Zeit'. Die Zeit. – Laikas. Ką mes paprastai veikiame tam tikru metu? Pasiklausykime, ką apie savo dieną Laurai iš Vilniaus papasakojo Lėja. Gal žmonės užsienyje žino kokių stebuklingų receptų, kaip praleisti darbo dieną ir nenuvargus sulaukti nuostabiai ramaus vakaro?


1 | 2 | 3 | 4 | 5


Vokiečių kalbos pamokos

Komentarai
 • SirPauly prieš 2 mėnesius pamokoje Persönliches parašė:
  Aciu, labai šaunios pamokos :)
 • Jurgiliki prieš 5 mėnesius pamokoje Persönliches parašė:
  Man labai patiko. Aciu.
 • Emilytte prieš 6 mėnesius pamokoje Persönliches parašė:
  Išbandžiau ir labai įtraukė, ne tik įdomūs dialogai ir tekstai, bet ir moko visapusiškai nuo žodyno iki kalbėjimo.
 • Audramalukiene37 prieš 6 mėnesius pamokoje Persönliches parašė:
  puiku, manau pavyks pasiekti ir A2 lygį, pamokos įdomios ir tinkamos tobulinti vokiečių kalbos žinias.
 • Eugenijac prieš 7 mėnesius pamokoje Meine Familie parašė:
  Tikrai patinka, ilgai ieškojusi atrodo radau. Ačiu, kad esate. Su pagarba, Eugenija.
 • Jolanta7102 prieš 7 mėnesius pamokoje Wünsche und Geschenke parašė:
  Labai ačiū.Patiko Jūsų pratimai, įdomesni ir lengviau įsisavinami ypač, kai sustumdai žodžius o nekali mintinai. Neatsibosta.Daugiau tokiu pratimu!
 • Martynas prieš 8 mėnesius pamokoje Persönliches parašė:
  Man patinka tai, kad galima matyti ir kitų rezultatus, tai priverčia labiau pasistengti :)
 • Zitulee prieš 8 mėnesius pamokoje Persönliches parašė:
  Labai geras dalykas yra vertejas pamokose. Anksciau nebuvo, dabr daug patogiau pasitikrinti zodi, kurio nesupranti. Aciu
 • Jolantabaub prieš 8 mėnesius pamokoje Meine Familie parašė:
  Tikrai įdomios pamokos. Kai pradedi, taip įtraukia, norisi dar ir dar. Džiaugiuosi pirkiniu. Ačiū.
 • Eveline prieš 10 mėnesių pamokoje Meine Familie parašė:
  Pamokėlės puikios ir tikrai turiningos. Viena pastabėlė: atliekant rašymo užduotis vertinamas tik vienas galimas variantas, tačiau geri variantai gali būti keli, ypač, kuomet vieną ir tą patį daiktą/asmenį gali apibūdinti keliais skirtingais žodžiais, pvz., Großmutter ir Oma. Žinoma, elektroninėje erdvėje taip varijuoti turbūt yra gana sudėtinga. Ačiū Jums!