Vokiečių kalbos kursai


2016 metų, kovo 25 d.
Prasminga dovana - vokiečių kalbos kursai! Įsigykite Dovanų kuponą, atsispausdinkite jį ir iškart dovanokite! Dovanų kuponas


2016 metų, kovo 17 d.
Dažnai klientai klausia - kiek laiko galioja pamokos?
Pamokas nusiperkate visam laikui. Galėsite mokytis tiek, kiek Jūs norėsite, kada norėsite, kad ir kur būtumėte.


2016 metų, vasario 25 d.
Kiekviena pamoka sudaryta iš 6 dalių, kurių kiekvieną sudaro iki 25 įvairių pratimų. Daugiau informacijos: Įtraukiančios užduotys


2016 metų, sausio 07 d.
Nauji Metai - nauji planai. Laikas mokytis vokiečių kalbos? Patogu įsigyti ir patogu mokytis - Lankstūs įsigijimo būdai


2015 metų, spalio 15 d.
Manovokieciu pamokose išmoksite taisyklingai rašyti vokiškai. Kiekviename kompiuteryje yra vokiška klaviatūra. Instrukciją, kaip ją įsidiegti rasite čia: Kaip įsidiegti vokiečių kalbos klaviatūrą?


2015 metų, rugsėjo 08 d.
Įkelta 20 vokiečių kalbos pamoka Urlaub in einem Campingplatz oder einem Bioba. Atostogos kempinge prie Šiaurės jūros ar ekologiniame ūkyje, kur atvykę poilsiautojai ūkio šeimininkui iš karto privalo atiduoti savo mobiliuosius ir nešiojamus kompiuterius. Kur, norėdama pagyventi gamtoje be streso, iškeliaus Lėja su savo draugu Bodo. Lėja labai norėtų nukeliauti prie įžymiųjų Šiaurės jūros vatų – Wattenmeer (seklumos prie pat Šiaurės jūros, kurias dukart per parą užlieja potvynis).


2015 metų, rugpjūčio 19 d.
Įkelta 19 vokiečių kalbos pamoka Reisen. Reisen. Die Deutschen sind Weltmeister im Reisen.Ar tikrai vokiečiai yra pasaulio čempionai kelionių po pasaulį srityje? 2011 m. kelionėms po užsienį vokiečiai pvz., išleido 60,7 milijardų eurų. Kelionės po šalį taip pat yra be galo populiarios: poilsinės prie jūros, į Bavariją, į Alpes, pažintinės į kitus Vokietijos miestus ir t.t. 2012 m. ši suma Pasaulio turizmo organizacijos duomenimis siekė 84 milijardus JAV dolerių, maždaug tiek pat išleido ir JAV gyventojai.


2015 metų, birželio 14 d.
Įkelta 18 vokiečių kalbos pamoka Landeskunde II. Krašto pažinimas. Wofür sind Deutschland, Österreich und die Schweiz in der Welt bekannt? Wie sind die Deutschen, Schweizer, Österreicher? Kuo pasaulyje garsėja Vokietija, Austrija ir Šveicarija? Kokie yra vokiečiai, austrai, šveicarai? Tokiuose vertinimuose paprastai yra daug stereotipinio mąstymo, bet juose yra ir apibendrintos tiesos.


2015 metų, kovo 14 d.
Įkelta 17 vokiečių kalbos pamoka Landeskunde. Krašto pažinimas. Essgewohnheiten in deutschsprachigen Ländern. - Valgymo įpročiai vokiškai kalbančiose šalyse. Ar valgymo įpročiai yra panašūs ar skiriasi? Juk visas tris vokiškai kalbančias šalis vienija ta pati rašytinė, standartinė vokiečių kalba, nors vartojami šnekamosios kalbos variantai yra tokie skirtingi, kad vokiečiai, austrai ir šveicarai vieni kitų iš pirmo žodžio gali ir nesuprasti. Skirtinguose regionuose tam pačiam dalykui nusakyti vartojami skirtingi žodžiai. Lėjos pamąstymai grįžus iš Austrijos.


2015 metų, sausio 19 d.
Įkelta 16 vokiečių kalbos pamoka In einem Heurigen. Austriškoje vyninėje. Kuo gi ypatingos austriškos vyninės? Ką gi ten galima užsisakyti? – Kiek visko daug ir viskas taip skanu!!! Sužinokite, kokie Lėjos įspūdžiai jai su Bodo apsilankius tipiškoje austriškoje vyninėje. Austriškai vokiški žodeliai.


1 | 2 | 3 | 4 | 5


Vokiečių kalbos pamokos

Komentarai
 • Daina prieš 2 metus pamokoje Persönliches parašė:
  Nuostabūs kursai !!!:)
 • Alyte.zakarauskiene prieš 2 metus pamokoje Wiener Kaffeehäuser parašė:
  Labai įtraukiančios pamokos! Esu labai dėkinga, kad tokiu būdu galiu prisiminti tai, ką anksčiau mokėjau. Nuoširdus ir didelis AČIŪ užduočių rengėjams! Dabar jaučiuosi labiau savimi pasitikinti. ir dar - puiku, kad pradžiai galima nemokamai atsisiųsti 10 pamokų knygutę, ji daug pagelbėjo prisiminti. Pagarbiai, Alytė Zakarauskienė
 • ManoVokieciu.lt pagalba prieš 2 metus pamokoje Landeskunde II parašė:
  Sveiki, dėkui už pastebėjimą, sutvarkėme, galite atlikti.
 • Rremis prieš 2 metus pamokoje Landeskunde II parašė:
  Kaip atlikti KALBEJIMO uzduoti?
 • Audramalukiene37 prieš 2 metus pamokoje Eine Geburtstagsparty parašė:
  Wundebar, ich bin glücklich!
 • Vitalija prieš 2 metus pamokoje Gespräche parašė:
  Wunderbar!
 • Laima prieš 2 metus pamokoje Zahlen parašė:
  Labas vakaras 3-cioje pamokoje" Zahlen"yra sumaisyta lietuviu kalba su vokieciu visose uzduotyse,labai sunku spresti..
 • Audramalukiene37 prieš 2 metus pamokoje Persönliches parašė:
  puiku, manau pavyks pasiekti ir A2 lygį, pamokos įdomios ir tinkamos tobulinti vokiečių kalbos žinias.
 • Birute.paukstiene prieš 3 metus pamokoje Persönliches parašė:
  Ačiū. Smagu mokytis, Pamokų turinys nuoseklus
 • ManoVokieciu.lt pagalba prieš 3 metus pamokoje Gesund leben parašė:
  Sveiki, dėkui už pastabą, pataisėme.