Vokiečių kalbos kursai

19. pamoka 'Reisen'


Trukmė: 35 - 50 min.
Užduočių skaičius: 29
Lygis: B1

Reisen. Die Deutschen sind Weltmeister im Reisen.Ar tikrai vokiečiai yra pasaulio čempionai kelionių po pasaulį srityje? 2011 m. kelionėms po užsienį vokiečiai pvz., išleido 60,7 milijardų eurų. Kelionės po šalį taip pat yra be galo populiarios: poilsinės prie jūros, į Bavariją, į Alpes, pažintinės į kitus Vokietijos miestus ir t.t. 2012 m. ši suma Pasaulio turizmo organizacijos duomenimis siekė 84 milijardus JAV dolerių, maždaug tiek pat išleido ir JAV gyventojai. Tačiau vokiečius ir amerikiečius tais pačiais metais aplenkė kinai, užsienio kelionėms išleisdami 102 milijardus JAV dolerių. Europoje vokiečiai yra tikrai patys didžiausi keliautojai: Viduržemio jūros šalys yra populiariausias maršrutas, Maljorkos salą vasarą (juokais žinoma) siūloma pavadinti 17-ąja federaline žeme. Tad šioje pamokoje šiek tiek apie keliones: kaip, kur, su kuo.
Gramatikos dalyje toliau mokysimės stipriųjų veiksmažodžių, jų pagrindinių formų, susikaupdami ties šių veiksmažodžių Imperfekto laiku.

Pradėti mokytis

Komentarai
Laima J prieš 4 metus pamokoje Reisen parašė:

Atlikau visas uzduotis, o rasė,kad kazkas su serveriu, įvertinta buvo viskas teisingai po užduotimis, o galutiniame rezultate 0... Jūsų vertinimo sistema tikrai bloga, taisykite klaidas, nes žmonėms dingsta motyvacija, kai neteisingai vertinamos žinios.

Komentuok
Norint pakomentuoti pamoką, reikia prisijungti

Vokiečių kalbos pamokos

Pamokos TOP
Vartotojas
Taškai

1. Vidak445
75